Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі товару (Підіймально-транспортувальне обладнання), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі товару, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Волочиське комунальне підприємство теплових мереж «Тепловик», Україна, 31200, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Симона Петлюри, 7а, 14151820.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

ДК 021:2015: 42410000-3 – Підіймально-транспортувальне обладнання (автонавантажувач HC CPQD  R 1,5 т (вилковий навантажувач)  або еквівалент,  бувший у використанні).

Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва: ДК 021:2015: 42410000-3 – Підіймально-транспортувальне обладнання.

Вид процедури закупівлі: відкриті торги згідно пункту 37 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі – Особливості) .

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 345 000,00 грн. з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін – це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Розмір бюджетного призначення: 345 000,00 грн, що фінансується з власних коштів підприємства.

Нормативно-правове регулювання. Придбання предмета закупівлі, регулюються Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами, Особливостями та іншими нормативними документами, та іншими нормативно-правовими актами, що стосуються предмета закупівлі.

Обґрунтування технічних характеристик. Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі обумовлена потребою Замовника у транспортуванні та завантаженні виготовлених гранул для виробництва теплової енергії. Додаткове обладнання з заданими технічними характеристиками дозволяє забезпечити ефективну роботу наявної лінії гранулювання. Вказані характеристики мають покращену надійність та тривалість служби, що зменшує ризик аварій та збільшує загальну ефективність виробництва.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є:

– автонавантажувач HC CPQD  R 1,5 т (вилковий навантажувач)  або еквівалент,  бувший у використанні – 1 шт.

Нормативно-правові акти, що формують підстави застосування процедури відкритих торгів:

1. Закон України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами;

2. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178;3. Лист Мінекономіки України «Щодо особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 3323-04_70997-06 від 20.10.2022 року.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі товару (Підіймально-транспортувальне обладнання), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.  Скачати документ. Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі товару (Підіймально-транспортувальне обладнання), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. (23,1 Кб, 2 скачиваний)