Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі товару (Деревообробне обладнання), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Волочиське комунальне підприємство теплових мереж «Тепловик», Україна, 31200, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Симона Петлюри, 7а, 14151820.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

ДК 021:2015, код 43810000-4 — Деревообробне обладнання (Комплекс додаткового обладнання до лінії гранулювання).

Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва: ДК 021:2015 – 43810000-4 — Деревообробне обладнання.

Вид процедури закупівлі: відкриті торги згідно пункту 37 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі – Особливості) .

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 590 705,00 грн. з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін – це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Розмір бюджетного призначення: 590 705,00 грн, що фінансується з власних коштів підприємства.

Нормативно-правове регулювання. Придбання предмета закупівлі, регулюються Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами, Особливостями та іншими нормативними документами, та іншими нормативно-правовими актами, що стосуються предмета закупівлі.

Обґрунтування технічних характеристик. Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі обумовлена потребою Замовника у виготовленні гранул для виробництва теплової енергії. Додаткове обладнання з заданими технічними характеристиками дозволяє збільшити обсяги виробництва, що є важливим у випадках, коли потреби зростають а також підвищують ефективність лінії гранулювання. Вказані характеристики мають покращену надійність та тривалість служби, що зменшує ризик аварій та збільшує загальну ефективність виробництва.

Обґрунтування посилання на конкретну торгівельну марку товару чи форму, патент, конструкцію, тип предмета закупівлі або окремих вузлів, механізмів, його окремих вузлів, агрегатів, джерело його походження або виробники. Для підвищення ефективності роботи  Волочиського комунального підприємства теплових мереж “Тепловик”, забезпечення сталого процесу виробництва теплової енергії для опалення об’єктів життєзабезпечення міста та зменшення споживання природного газу завдяки експлуатації лінії виробництва пелет, Представництво ООН в Україні здійснює закупівлю лінії гранулювання у складі: Шнек точної подачі ШТЗ-200, Гранулятор Гранд-300, Система калібровки і попереднього охолодження БКО-200, Система зволоження гранул та Пульт керування лінією. Але для повного комплектування лінії гранулювання необхідно дозакупити додаткове обладнання, яке по своїм технічним характеристикам повинно повністю бути сумісне з обладнанням, яке закуповує  Представництво ООН в Україні. Саме тому Замовник вимушений посилатися на конкретні марки товару, конструкції, окремих вузлів.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є:

– Аеродинамічна сушка СА-400 – 1 шт.

– Витяжна система ВП-2 – 1 шт.

– Молоткова дробарка Chopper-500 – 1 шт.

Нормативно-правові акти, що формують підстави застосування процедури відкритих торгів:

1. Закон України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами;

2. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178;3. Лист Мінекономіки України «Щодо особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 3323-04_70997-06 від 20.10.2022 року.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі товару (Деревообробне обладнання), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.  Скачати документ. Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі товару (Деревообробне обладнання ), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. (24,7 Кб, 6 скачиваний)