Волочиське КП ТМ "Тепловик"
     офіційний сайт

Доводимо до Вашого відома, Законом «Про житлово-комунальні послуги» №2189 від 09.11.2017р.  передбачено, що співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електроенергії та природного газу), а виконавці комунальних послуг – укласти із такими співвласниками договори.

Якщо співвласники багатоквартирного будинку самостійно не оберуть одну з моделей організації договірних відносин, між виконавцем відповідної комунальної послуги та кожним співвласником буде укладено індивідуальний договір про надання комунальної послуги з постачання теплової енергії.

Договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових договорів, затверджених Кабінетом Міністрів України.

04.09.2019 р. набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. № 830 “Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії ”.

Відповідно до  підпункту2  частини першої статті 4 Закону№2189-VIIIКабінет Міністрів України затвердив такі типи договорів:

типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії (із здійсненням обслуговування і поточного ремонту внутрішньобудинкової системи теплопостачання);

типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії;

типовий договір з колективним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії;

типовий колективний договір про надання послуги з постачання теплової енергії;

типовий договір з власником (користувачем) будівлі про надання послуги з постачання теплової енергії.

Просимо співвласників житлових будинків обрати одну з моделей організації договірних відносин та письмово повідомити наше підприємство про обрану модель, надавши копію Протоколу рішення зборів з підписом кожного співвласника.

Порядок оформлення Протоколу передбачено Законом України від 14.05.2015 р. № 417-VIII “Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках ”

В разі не обрання моделі договору, з співвласниками житлових будинків буде укладено індивідуальні договори про надання послуги з постачання теплової енергії.