Волочиське КП ТМ "Тепловик"
     офіційний сайт

ВКПТМ «Тепловик» повідомляє мешканців міста про те, що з 01 липня 2014 року запроваджено нову програму компенсації витрат на оплату комунальних послуг (Постанова КМУ від 05.04.2014 року №83).

Для призначення компенсації потрібно звернутись до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації з відповідною заявою та паспортом громадянина України.

У заяві зазначаються такі відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку):

- прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік народження, серія, номер паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця або особи без громадянства), ким і коли виданий,

- реєстраційний номер облікової картки платника податків (не зазначається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті),

- види отримуваного доходу за попередні шість місяців та згода на обробку персональних даних.

Крім того, наводиться перелік комунальних послуг, якими користується сім’я, із зазначенням реквізитів підприємств, що надають послуги.

До заяви додаються:

довідка про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб;

довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні (будинку), за формою, затвердженою наказом Міністерства праці та соціальної політики від 27 серпня 2004 р. № 192 (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги).

Компенсація розраховується з місяця звернення за її наданням до завершення опалювального періоду 2014-2015 років.Пошук по сайту
Фінансова звітність
Звіт про фінансовий стан на 31 грудня 2017 року

Читати далі »
Оголошення

ВКПТМ „Тепловик” доводить до відома мешканців м. Волочиськ:

Рішення № 509 від 06.10.2017 року про затвердження тарифів на теполову енергію та послуги централізованого опалення для насерення та інших категорій споживачів ВКП ТМ “Тепловик”

Читати далі »

 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання